Doprava v SR ku každej objednávke ZADARMO

O nás = vznik PUTMYNAME

      Ahojte, volám sa Katka. Som veľmi rada, že ste zavítali na moju stránku PutMyname a zaujíma Vás, ako to s menovkami vlastne celé začalo :) Som mamina na materskej dovolenke, ktorej životná skúsenosť priniesla do cesty nápad s menovkami.

     Ako to už v živote chodí, celé to bola jedna veľká súhra životných udalostí, ktoré sa mi začali pliesť do cesty v septembri 2015, keď moja dcérka Sofinka (3r.) začala chodiť do škôlky a ja som v tom čase ležala v nemocnici. Na konci októbra, keď som bola prepustená z nemocnice, som doma našla x cudzích vecí zo škôlky a kopec našich vecí, zas naopak, chýbalo. Manžel považoval obsah škôlkarskej skrinky automaticky za náš majetok a tak, čo v nej našiel, to zobral domov. A to bol môj prvotný podnet, kedy som začala hľadať možnosti, ako vyriešiť tento problém s označením detských vecí, no bohužiaľ okrem centrofixy a ihly (s ktorou nie som ani náhodou kamarátka), som nič iné nenašla.

     Následne sme šli na dovolenku k mojej kamarátke Evke do Veľkej Británie. Má 2 detičky, ktoré navštevujú školské zariadenia a na ich veciach som objavila presne to, čo som hľadala = menovky (teda nálepky s menom, respektíve štítky na oblečenie, etikety ;). Mali nimi označené všetko: fľašky na pitie, bundy, čiapky, topánky, školské potreby a aj veci na krúžky. Úplne som žasla nad vlastnosťami tejto "obyčajnej" nálepky, ktorá aj po opratí stále drží a nezoškriabe sa. Hneď som začala pátrať, kde také nálepky môžem zohnať aj pre svoju dcérku. Evka mi ukázala web, kde si viem menovku celú krásne nadizajnovať a následne mi príde poštou priamo domov. Menovkám som sa veľmi tešila, no ich cene, ktorá sa mi zobrazila na bankovom výpise po prerátaní kurzového rozdielu, už bohužiaľ nie. A v tej chvíli sme si s manželom povedali, že tento skvelý produkt musíme doniesť aj do slovenských domácností. A hlavne, za priaznivú cenu pre všetkých.

A tak sa začal písať príbeh jedného skvelého vylepšováku pre náš aj váš život- príbeh menoviek PutMyname.sk. Jednoducho sa len nalepia, sú vodeodolné, a tak sa môžu prať, či umývať v umývačke riadu a lepiť skoro na všetky každodenného použitia.

Naše hlavné body pri spúšťaní webu www.putmyname.sk boli:

  1. bod: aby všetky naše menovky boli praktické - teda nalepovacie.
  2. bod: vytvoriť jednoduchý, rýchly a intuitívny postup pri dizajnovaní a objednávaní menoviek
  3. bod: menovky za prijateľnú cenu a bez ďalších skrytých poplatkov.

Nášmu e-shopu www.putmyname.sk chcem popriať, nech všetkým dobre slúži!

A ja som veľmi vďačná za každú povzbudivú a pozitívnu spätnú väzbu na skúsenosti s našími menovkami. Ďakujem za každú napísanú recenziu, zdielanú fotku na sociálnych sieťach a hlavne ďalšie odporúčanie ďalším maminám,  lebo to je moja najlepšia reklama ;)

Katarína Kulichová

 

 

Menovky pre vsetkych