Doprava v SR ku každej objednávke ZADARMO

Prečo menovky PUTMYNAME

S našimi menovkami máte istotu, že si kúpite kvalitný produkt, ktorý je vyrobený na Slovensku. Stačí kúpiť iba 1 balenie menoviek za 11,99 eur a za túto cenu získate 60ks krásnych nálepiek s menom a poštovné je ZADARMO. Naše menovky oproti iným konkurenčným firmám majú tú výhodu, že pri nich nemusíte rozmýšľať, s ktorým balením menoviek môže označiť fľašku na pitie, alebo či zas toto balenie menoviek je len na označenie oblečenia. 

Menovky PUTMYNAME.sk sú univerzálne, takže s 1 balením menoviek za pár sekúnd označíte všetky veci detičkám do škôlky, školy, do tábora, alebo na krúžky. Nech sa nemusíte doma rozčuľovať, kde čo sa zas stratilo, prípadne s kým si to kvalitné pero v peračníku zamenil ;). Ak na menovku okrem mena uvediete aj telefónne číslo, môže sa Vám stať, že pri strate sa Vám vďaka menovke ozve nálezca...tak ako? myslím, že sa oplatí menovky vyskúšať ;)

 

Vodeodolné

Odolnosť voči vode je základnou kvalitou menoviek PutMyname. Či už na daždi, v mraze alebo umývačke riadu.

Do sušičky

Oblečenie s menovkou PutMyname môžete pokojne sušiť v sušičke prádla bez toho, aby sa vaša menovka poškodila.

Do práčky

Menovky na oblečenie (lepiť len na nylonový štítok od oblečenia) môžete bezpečne oprať v práčke pri teplote vody do 40˚C a 1000 ot./ 1 min. 

Do chladničky

Chlad, mráz a vlhkosť naším menovkám nevadia. Označte si nimi riad alebo plastové nádoby v práci, nemocnici, tábore či škole, aby vám nikto nespapal vaše dobroty.

Do umývačky riadu

Riad označený menovkou PutMyname môžete umývať nonstop vo vašej umývačke riadu bez toho, aby sa nálepka s vaším menom poškodila.

Do mrazničky

V prípade, že použijete vašu menovku napríklad na obal od jedla, nemusíte sa ho báť umiestniť do mrazničky.

Do mikrovlnky

Ak máte menovku na tanieri, alebo šálke či inom riade, môžete ich bezpečne ohrievať v mikrovlnke.

Odlepovanie

Menovky PutMyname je možné silou nechta opätovne odlepiť a vcelku bez zbytokov a bez roztrhnutia.

Netrhajú sa

Menovky sú vyrobené zo špeciálneho samolepkového materiálu, ktorý je flexibilný, pevný a vďaka tomu sa neroztrhnú. To zabezpečuje odliepanie nálepky s menom v celku

Menovky pre vsetkych