Doprava v SR ku každej objednávke ZADARMO

Spôsob dopravy

DOPRAVA

Poštovné v rámci Slovenska DOPORUČENE (2.TRIEDA) = ZADARMO je zabezpečená Slovenskou poštou.

Doporučene + 1.TRIEDA, je príplatok: + 0,50 EUR (neznamená to, že  objednávka bude nami vybavovaná prioritne)

 

Poštovné v rámci EU

obyčajný list + 1,50 EUR

Vážení zákazníci objednávky budeme posielať až v novom roku 2019, o ich odoslaní Vás budeme informovať mailom, želáme Vám krásne sviatky Vianočné sviatky a ďakujeme za pochopenie :)

DODACIA DOBA = DOBA VYEXPEDOVANIA
Doba vyexpedovania tovaru, ktorý je vyrábaný na mieru zákazníka je cca 8-10 pracovných dní, niekedy aj menej.

      Naše menvoky sú vyrábané zo špeciálneho materiálu a sú vytvárané online zákazníkom na mieru, preto nie je možné ich mať skladom. Následne proces spracovania a vyexpedovania objednávok trvá niekoľko pracovných dní (nazbieranie objemu objednávok, presun do/z externých tlačiarní, triedenie, balenie,...). Vždy sa snažíme nielen dodržať, ale prípadne ak je to možné aj skrátiť dobu vyexpedovania, aby ste čo najskôr obdržali Vašu objednávku s našími menovkami.

     Bohužiaľ dodaciu dobu slov. pošty nie je možné z našej strany ovplyvniť. Predávajúci nezodpovedá za oneskorené dodanie tovaru zavinené poštou.

    Vzhľadom na to, že každá objednávka je šitá priamo podľa požiadaviek zákazníka, tak nie je možné zasielanie na DOBIERKU a v prípade neprevzatia tovar už nedokážeme posunúť ďalej na predaj.

     V prípade NEPREVZATIA doporučenej zásielky alebo opätovného zasielania doporučenej zásielky je klient povinný doplatiť poplatok 1,50 Eur za opätovné zaslanie - v cene je zahrnuté poštovné a balné a až po úhrade danej čiastky na účet Myname s.r.o. mu bude opätovne zaslaná doporučená zásielka.

     Predávajúci si vyhradzuje právo na predĺženie dodacej lehoty v prípade, že sa vyskytnú nepredvídateľné okolnosti. O takomto predĺžení dodacej lehoty bude kupujúci bezodkladne informovaný.

Chceme upozorniť našich klientov, aby si objednávanie menoviek nenechávali na koniec letných prázdnin (posledný augustový týždeň), lebo v tých dňoch je veľa dní pracovného voľna a na pošte a ani v tlačiarni sa nepracuje a tým pádom sa dodanie objednávok  v tých dňoch predlžuje. Odporúčame menovky si objednať v predstihu počas leta, aby ste ich mali pripravené bez stresu k novému začiatku školského roka :)

  

Menovky pre vsetkych