Prijímame posledné objednávky tento týždeň, ktoré Vám pošleme ešte v PIATOK 1.3.

a následne prijaté objednávky budeme posielať až po 13.3., kvôli dovolenke.

Free delivery Doprava v SR ZADARMO

Blog

PutMyName - Zoznam vecí do školy pre 1. ročník

Zoznam vecí do školy pre 1. ročník

Nachystať všetky potrebné veci pre budúceho prváčika si vyžaduje viacero príprav a nákupov.  Preto Vám na uľahčenie nákupov prinášame praktický zoznam nevyhnutných vecí, ktoré bude budúci prváčik potrebovať. Samozrejme pripomíname, že všetky veci by mali byť viditeľne označené nálepkami s menom ;)

PutMyName - Zoznam vecí do školy – 2. ročník

Zoznam vecí do školy – 2. ročník

Pri nástupe do 2. ročníka už nie je na rodičovi taká zátaž, viacero vecí dieťa jednoducho použije z 1. ročníka. Týka sa to napríklad peračníku alebo školskej tašky. Niektoré pomôcky je však potrebné dokúpiť, preto sme si opäť pre Vás pripravili praktický nákupný košík pre 2. triedu ZŠ.

PutMyName - Zoznam vecí do školy – 3. ročník

Zoznam vecí do školy – 3. ročník

Ostrielanému školákovi – tretiakovi pred septembrom skontrolujeme všetky školské pomôcky. Naštastie nie je potreba kupovať veľa nových školských potrieb, lebo po dvoch rokoch školskej dochádzky sa kopec vecí ešte využije v tomto ročníku.

PutMyName - Zoznam vecí do školy – 4. ročník

Zoznam vecí do školy – 4. ročník

Posledný 4.ročník na 1.stupni základnej školy čoskoro začína a my rodičia už sme zabehnutý v každoročnnom septembrovom nákupnom zozname vecí. Väčšina vecí nám ostane ešte z predošlých školských rokov, ale nejaká obmena v čísle a pošte zošitov sa určite nájde, tak poďme sa na to spoločne pozrieť.

PutMyName - Ide sa do tábora = zoznam vecí, ktoré ale nezabudnite označiť nálepkami s menom ;)

Ide sa do tábora = zoznam vecí, ktoré ale nezabudnite označiť nálepkami s menom ;)

Ako pobaliť deti do tábora? Čo nezabudnúť kúpiť do tábora? Zoznam vecí do tábora od organizátorov stále neprišiel? Je nutné deťom označiť veci do letného tábora? Aký spôsob onačenia vecí je najpraktickejší? Presne tieto otázky budú rodičov trápiť koncom školského roka a preto sme spísali pár užitočných rád, páči sa...

PutMyName - 6 bodov čo prichystať dieťati do školy v prírode!

6 bodov čo prichystať dieťati do školy v prírode!

Je to tu opäť! Plánovanie a prípravy na školy/škôlky v prírode.

Pre niektoré detičky je to častokrát prvá skúsenosť s pobytom mimo svoju rodinu. Maminky sú v napätí, ako to deti celé zvládnu. A okrem toho maminky riešia, či bude mať dieťa dostatok ponožiek,...

PutMyName - Samolepky na oblečenie pre deti do škôlky = vlastná skúsenosť

Samolepky na oblečenie pre deti do škôlky = vlastná skúsenosť

Tento náš článok bude troška iný, lebo jeho text nám poslala zákazníčka = teda jedna z nás mamín. Želám Vám príjemné čítanie a tipujem, že presne nejedna z nás takto objavila naše nálepky s menom pre detičky, keď zúfala riešila a následne googlila ako označiť detské veci? ;)

PutMyName - Nalepovacie menovky versus nažehlovacie menovky, fixa, vyšívanie

Nalepovacie menovky versus nažehlovacie menovky, fixa, vyšívanie

Aj vy budete mať doma nového jasličkára, škôkára alebo prváčika? S príchodom škôlky/školy pribúdajú nám rodičom nové povinoosti a to nielen zabezpečiť nové oblečenie, prezúvky, či školskú výbavu, ale je potrebné aj túto celú výbavu označiť vlastným menom dieťaťa. A teraz ako? Máme použiť fixu, vyšiť, použiť nažehlovačky alebo nalepovacie menovky? Pripravili sme malý prehľad výhod - nevýhod a výber ako označíte detičkám veci necháme už na Vás:

 

Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné používanie nášho webu a vďaka analýze dát neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť. Viac informácií tu.

Vlastné nastavenie cookies