POZOR prijímame posledné objednávky do 12:00 UTOROK, ktoré vieme poslať ešte v STREDU 26.6.:)

Už len počas JÚNA garantujeme tieto ceny za MENOVKY, odporúčame si urobiť zásoby už TERAZ 👍

UPOZORNENIE - bude plánovaná prestávka odosielania MENOVIEK kvôli sťahovaniu od 26.6.-15.7., ďakujeme za pochopenie

Free delivery Doprava v SR ZADARMO

Blog

PutMyName - Menovky na oblečenie ZADARMO!!!

Menovky na oblečenie ZADARMO!!!

Milí naši verní zákazníci, opäť spúšťame AKCIU NA MENOVKY, kedy môžete získať nálepku s menom podľa vlastného výberu úplne ZADARMO.

Vyskúšaš šťastie aj TY???

PutMyName - Ide sa do tábora = zoznam vecí, ktoré ale nezabudnite označiť nálepkami s menom ;)

Ide sa do tábora = zoznam vecí, ktoré ale nezabudnite označiť nálepkami s menom ;)

Ako pobaliť deti do tábora? Čo nezabudnúť kúpiť do tábora? Zoznam vecí do tábora od organizátorov stále neprišiel? Je nutné deťom označiť veci do letného tábora? Aký spôsob onačenia vecí je najpraktickejší? Presne tieto otázky budú rodičov trápiť koncom školského roka a preto sme spísali pár užitočných rád, páči sa...

PutMyName - Zákulisie výroby menoviek PUTMYNAME.sk

Zákulisie výroby menoviek PUTMYNAME.sk

Na týchto pár riadkoch by sme Vám radi poodokryli proces výroby menoviek, aby ste vedeli pochopiť, prečo Vám nálepky neviem odoslať hneď po vytvorení objednávky.

Prečo menovky nemáme skladom a že výroba menoviek niekedy zaberie aj týždeň, kým sa ku Vám domov menovky dostanú.

PutMyName - Zoznam vecí do školy pre 1. ročník

Zoznam vecí do školy pre 1. ročník

Nachystať všetky potrebné veci pre budúceho prváčika si vyžaduje viacero príprav a nákupov.  Preto Vám na uľahčenie nákupov prinášame praktický zoznam nevyhnutných vecí, ktoré bude budúci prváčik potrebovať. Samozrejme pripomíname, že všetky veci by mali byť viditeľne označené nálepkami s menom ;)

PutMyName - Zoznam vecí do školy – 2. ročník

Zoznam vecí do školy – 2. ročník

Pri nástupe do 2. ročníka už nie je na rodičovi taká zátaž, viacero vecí dieťa jednoducho použije z 1. ročníka. Týka sa to napríklad peračníku alebo školskej tašky. Niektoré pomôcky je však potrebné dokúpiť, preto sme si opäť pre Vás pripravili praktický nákupný košík pre 2. triedu ZŠ.

PutMyName - Zoznam vecí do školy – 3. ročník

Zoznam vecí do školy – 3. ročník

Ostrielanému školákovi – tretiakovi pred septembrom skontrolujeme všetky školské pomôcky. Naštastie nie je potreba kupovať veľa nových školských potrieb, lebo po dvoch rokoch školskej dochádzky sa kopec vecí ešte využije v tomto ročníku.

PutMyName - Zoznam vecí do školy – 4. ročník

Zoznam vecí do školy – 4. ročník

Posledný 4.ročník na 1.stupni základnej školy čoskoro začína a my rodičia už sme zabehnutý v každoročnnom septembrovom nákupnom zozname vecí. Väčšina vecí nám ostane ešte z predošlých školských rokov, ale nejaká obmena v čísle a pošte zošitov sa určite nájde, tak poďme sa na to spoločne pozrieť.

PutMyName - 6 bodov čo prichystať dieťati do školy v prírode!

6 bodov čo prichystať dieťati do školy v prírode!

Je to tu opäť! Plánovanie a prípravy na školy/škôlky v prírode.

Pre niektoré detičky je to častokrát prvá skúsenosť s pobytom mimo svoju rodinu. Maminky sú v napätí, ako to deti celé zvládnu. A okrem toho maminky riešia, či bude mať dieťa dostatok ponožiek,...

Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné používanie nášho webu a vďaka analýze dát neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť. Viac informácií tu.

Vlastné nastavenie cookies