Doprava v SR ku každej objednávke ZADARMO

Blog

PutMyName - Žiadosť o pandemické ošetrovné od 11. - 18. januára 2021

Žiadosť o pandemické ošetrovné od 11. - 18. januára 2021

Na pandemické ošetrovné budú mať nárok rodičia, ktorí sa osobne a celodenne starajú o dieťa mladšie ako 11 rokov, (prípadne ZŤP do dovŕšenia 18. roku). A to v prípade, že škola alebo škôlka, ktorú navštevuje, bude uzatvorená na základe rozhodnutia ministra alebo zriaďovateľa. Všetky podmienky na získanie OČR nájdete v našom článku:

PutMyName - Prečo je chytré si označiť kvalitné oblečenie  menovkami?

Prečo je chytré si označiť kvalitné oblečenie menovkami?

Za kvalitné a funkčné oblečenie si musíme priplatiť, či už je to tričko, lyžiarska bunda alebo topánočky na prvé krôčky. Preto je dobré nezabudnúť toto oblečenie aj označiť menovkami, ktoré Vám v budúcnosti ušetria nielen peniaze a čas hľadaním stratenej alebo niekde zabudnutej veci.

PutMyName - 3 tipy ako zbaliť deti na prázdniny, aby nič nepostrácali aj vďaka nalepovacím menovkám

3 tipy ako zbaliť deti na prázdniny, aby nič nepostrácali aj vďaka nalepovacím menovkám

Konečne prišiel vytúžený čas prázdnin! Aký program ste nachystali deťom na leto? Malých športovcov isto čakajú letné kempy, ďalší sa vyberú na pobytové či denné tábory, iné deti sa tešia na prázdniny u starých rodičov.

A pre nás maminky to znamená čas prania, balenia a chystania vecí. Aby sme vám celý proces uľahčili, prikladáme pár tipov:

PutMyName - Hurá prázdniny!

Hurá prázdniny!

...a ako zbaliť deti na prázdniny, aby nič nepostrácali?

     Konečne prišiel vytúžený a radostný čas prázdnin a vy potrebujete zbaliť Vaše dieťa do tábora, k babičke alebo na vysnívanú dovolenku.

PutMyName - POZOR ZMENA od 1.1. vo výške príspevkov na dieťa!!!

POZOR ZMENA od 1.1. vo výške príspevkov na dieťa!!!

Mamičky požiadajte o zmenu hneď v Novom roku 2020. Oplatí sa Vám viac poberať rodičovský príspevok alebo príspevok na starostlivosť o dieťa, ak máte dieťa v jasliach/škôlke?

Poďme po poriadku a to ...

PutMyName - Nalepovacie menovky versus nažehlovacie menovky, fixa, vyšívanie

Nalepovacie menovky versus nažehlovacie menovky, fixa, vyšívanie

Aj vy budete mať doma nového jasličkára, škôkára alebo prváčika? S príchodom škôlky/školy pribúdajú nám rodičom nové povinoosti a to nielen zabezpečiť nové oblečenie, prezúvky, či školskú výbavu, ale je potrebné aj túto celú výbavu označiť vlastným menom dieťaťa. A teraz ako? Máme použiť fixu, vyšiť, použiť nažehlovačky alebo nalepovacie menovky? Pripravili sme malý prehľad výhod - nevýhod a výber ako označíte detičkám veci necháme už na Vás: